Valná hromada APL

12.12.2016

 

Ve čtvrtek 8. 12. 2016 se v Marině Dock konala Valná hromada APL. Zahájil ji předseda Petr Novotný, který připomněl, že v posledních dvou letech proběhlo mnoho důležitých změn v zákonech a že APL byla významných iniciátorem uvolnění plavby. O těchto pozitivních změnách a o práci Státní plavební správy mluvila její ředitelka Mgr. Klára Němcová, která také informovala o dohodě mezi starosty Orlíka a Slap a o úpravě plavby do výtlačného režimu v letních měsících na dvou nejfrekventovanějších úsecích na Slapech.

 

Valné hromady se zúčastnil také ředitel veletržní správy ABF Daniel Bartoš, který přítomným představil jarní výstavu For Boat, která se bude konat v souběhu s výstavou For Caravan od 10. do 12. 3. 2017 v Letňanech, i další představy o přádání lodních výstav v budoucnosti. Členové APL mají při přihlášení do 16. 12. 2016 velkou slevu z pronájmu výstavní plochy!

 

Tato valná hromada byla volební. Takže kromě úpravy stanov a schválení nové výše členských příspěvků přinesla i nové představenstvo. Byli do něj zvoleni: Petr Novotný, Jan Wolf, Jiří Krupka, Jiří Belinger a Libor Záruba. Nově zvoleným členům představenstva gratulujeme a přejeme hodně úspěchů. Odstupujícímu představenstvu děkujeme za dosavadní vykonanou práci.

 

Podrobnosti připravujeme.

 

Ředitelka SPS Mgr. Klára Němcová

 

Ředitel veletržní správy ABF Daniel Bartoš

 

 

 

 

 

 

Please reload

Nejnovější příspěvky

Protest proti omezení rychlosti plavby v Praze

04.12.2015

1/4
Please reload

Please reload

  • Google+ Long Shadow
  • Facebook Long Shadow
  • LinkedIn Long Shadow
  • Twitter Long Shadow